:

مشتری عزیز لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهتر از خدمات بی کی کالا به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت بی کی کالا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط بی کی کالا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بی کی کالا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بی کی کالا از سوی مشتری است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

کلیه اصول و قوانین بی کی کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر یا مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بی کی کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بی کی کالا اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات بی کی‏‌کالا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به بی کی کالا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بی کی کالا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین بی کی کالا مجاز خواهد بود جهت اطلاع رسانی در خصوص کالاهای جدید از طریق پست الکترونیکی، پیام کوتاه و سایر روشهای رایج اقدام نماید.

سیاست‏های رعایت حریم شخصی

بی کی کالا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع نموده و حریم شخصی کاربران خود را محترم شمارد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بی کی کالا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئو های تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط بی کی کالا جزئی از اموال بی کی کالا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار بی کی کالا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بی کی کالا محفوظ می‏‌دارد. . کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت بی کی کالا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای بی کی کالا محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات بی کی کالا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. بی کی کالا محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کرده و بی کی کالا هیچگونه اعتراضی را در این خصوص نمی پذیرد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.bkkala.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت بی کی کالا هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.bkkala.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

تنها محل استفاده از یا هو مسنجر در بخش مشاوره های بی کی کالا بوده و فقط در مقام پاسخ به سئوالات شما از یاهو مسنجر استفاده می نماید و در غیرانصورت هیچ پیام دیگری را ارسال نخواهد کرد.

تذکر :کلیه قوانین فوق و ذیل، مشمول خریداران تلفنی نیز می گردد

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

بی کی کالا تلاش می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و با توجه به پوشش بیمه ای مرسولات، شرکت حمل می بایست پاسخگو باشد.

 

هزینه حمل :

در صورت ارسال کالا از طریق پیک موتور هزینه با هماهنگی مشتری و بصورت تلفنی خواهد بود ؛در صورت ارسال با پست پیشتاز، حدود هزینه محاسبه شده و در صورت بیشتر بودن هزینه پست از میزان دریافتی از مشتری، مابقی توسط بی کی کالا پرداخت شده و در صورتیکه هزینه پست، کمتر از هزینه پرداختی بابت ارسال کالا بود ، بدینوسیله مشتری رضایت خود را از این بابت اعلام داشته و هزینه مازاد عودت داده نمی شود.

امکان محاسبه هزینه پست پیشتاز با توجه به تشخیص کارشناس پست در خصوص نحوه بسته بندی میسر نمی باشد لذا در موارد متعدد هزینه دریافتی از مشتری کمتر بوده و بی کی کالا راساً اقدام به پرداخت هزینه مازاد نموده است لذا در موارد مشابه بالعکس نیز مشتری رضایت خود را از این بابت اعلام می دارد.

 

یادداشت و اظهار نظر :

کاربران گرانقدر متعهد می شوند، در صورتیکه قصد بیان نظر و دیدگاهی در خصوص کالاها یا خدمات بی کی کالا و پاسخ به نظر کاربر دیگری دارند در نهایت احترام و پرهیز از استفاده از الفاظ زشت اقدام نمایند و در صورت مشاهده حق پیگرد قانونی برای سایت بی کی کالا محفوظ می باشد.

روشهای بازگرداندن کالا :

کاربران گرامی، قوانین مربوط به روشهای بازگردان کالا را در قسمت مربوطه مطالعه و از مفاد آن اطلاع دارند.

نمایندگی :

نشانی تمام نمایندگیهای فروش و فروشگاههای بی کی کالا در سایت بی کی کالا ثبت و معرفی شده است و هیچ فروشگاه و سایتی  دیگری خارج از موارد مذکور نمایندگی از این سایت نداشته و در صورت مشاهده حق پیگرد قانونی برای بی کی کالا محفوظ می باشد.

سیستم همکاری در فروش :

با توجه به تمایل بی کی کالا برای همکاری با فعالان حوزه دیجیتال، سیستمی تحت عنوان همکاری در فروش راه اندازی شده لذا کاربرانی که عضوء این سیستم هستند متعهد می گردند کلیه قوانین بی کی کالا را رعایت نموده و از هرگونه تغییر در کد ارسالی، تغییر در قیمت و … خودداری نمایند.در صورت مشاهده حق پیگرد قانونی برای بی کی کالا محفوظ می باشد.

حوادث غیر مترقبه :

در صورت بروز هرگونه حادثه غیر قابل پیش بینی نظیر سیل، زلزله، جنگ و امثالهم مسئولیتی متوجه بی کی کالا نمی باشد.

برندها :

با توجه به رایج بودن استفاده از برندهای مطرح در لوازم ورزشی نظیر آدیداس، نایک و … توسط تولیدکنندگان داخلی و خارجی، مشتریان گرامی با اطلاع از این نکته که استفاده از این برندها لزوماً نشانه اصلی بودن کالاها نیست و جنبه تزئینی دارد اقدام به خرید می نمایند و در صورت اصلی بودن کالا عبارت اصلی در توضیحات کالا درج خواهد شد لذا مسئولیتی در این خصوص متوجه بی کی کالا نمی باشد.

حل اختلاف :

در صورت بروز هرگونه اختلافی ابتداء با مذاکره و تلاش طرفین برای حل موضوع و در صورت عدم حل مشکل اتحادیه فروشندگان لوازم ورزشی تهران حکم مرضی الطرفین می باشد و حکم اتحادیه برای طرفین لازم الاجراست.البته در مواردی که در  فوق نیز اشاره گردید نظیر سوء استفاده از سایت و محتوی آن و سایر موارد ذکر شده حق پیگیری قضایی برای سایت بی کی کالا در هر مرجع ذیصلاحی بنا به صلاحدید مجاز می باشد.