برای استفاده از امکانات سایت بی کی کالا و خرید چه مواردی مورد نیاز است؟

برای خرید کردن و بهره مندی از امکانات فروشگاه آنلاین بی کی کالا تنها کافیست در سایت ثبت نام نمایید. بدین منظور، شما لازم است فرم آنلاین مربوطه را با به صورت صحیح و کامل پر نمایید و پس از ثبت نام با استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبوری که انتخاب نمودید وارد سایت شوید.

 

رمز عبور چه ویژگی هایی باید داشته باشد و در صورت فراموش نمودن آن چه می بایست کرد؟

رمز عبور شامل کاراکترهای به خصوصی است که امکان ورود به سایت را برای کاربر مهیا می سازد. برای امنیت بیشتر، بهتر است تا کاربران رمز عبوری را برای خود برگزینند که توسط سایرین قبل حدس نباشد.

در صورت فراموش نمودن رمز عبور نیز می توان در صفحه ی ورود به سیستم  بر روی عبارت رمز عبور را فراموش کرده اید؟ کلیک نمایید و با طی نمودن مراحل ذکر شده، رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 

کاربر یا مشتری فروشگاه اینترنتی بی کی کالا کیست؟

کاربر یا مشتری بی کی کالا فردی است که در سایت ثبت نام نموده است و اطلاعات تماس خود را به منظور دریافت سفارش ها در هنگام ثبت نام در اختیار بی کی کالا قرار دهد.

 

حریم خصوصی مشتریان چیست و بی کی کالا در قبال آن حفاظت از آن چه مسئولیتی دارد؟

به طور کلی، اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام، خرید و استفاده از خدمات مختلف سایت در اختیار بی کی کالا قرار می گیرد جزو حریم خصوصی مشتریان می باشد.حفظ این حریم از ارزش های فروشگاه اینترنتی بی کی کالا می باشد و این شرکت می کوشد تا با بهره گیری از آخرین تکنولوژی های موجود از اطلاعات مشتریان محافظت به عمل آورد.

 

بی کی کالا از اطلاعات مشتریان چه استفاده ای می نماید؟

این شرکت از اطلاعات مشتریان نظیر شماره تماس، آدرس پستی و… تنها برای ارتباط با آنها و اطلاع رسانی های مربوط به خرید استفاده خواهد نمود و لازم به ذکر است که هرگونه تماس از جانب بی کی کالا، به وسیله آدرس پست الکترونیکی و شماره های تماس این شرکت برقرار خواهد شد.