بی کی کالا روش های پرداخت مختلفی را در نظر گرفته است تا مشتریان با توجه به شرایط خود امکان انتخاب مناسب ترین روش پرداخت را داشته باشند و با خیال راحت اقدام به تهیه ی کالای ورزشی مورد نظر خود نمایند.

 

۱- پرداخت از طریق درگاه بانکی

پرداخت از طریق درگاه بانکی به این صورت است که کاربر به صورت آنلاین اقدام به پرداخت مبلغ مورد نظر می نماید و در پایان، در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت، پیامی در این خصوص به مشتری نمایش داده می شود.

برای انجام پرداخت از طریق درگاه بانکی موارد زیر مورد نیاز است:

– شماره کارت ۱۶ رقمی که بر روی کارت های بانکی حک شده است.

– رمز خرید اینترنتی که می توان آن را از طریق خودپردازهای بانک صادر کننده ی کارت دریافت نمود.

– کد CVV2 که یک کد ۳ یا ۴ رقمی است و بر روی کارت های بانکی حک شده است.

– تاریخ انقضا در قالب روز، ماه و سال که بر روی کارت های بانکی حک شده است.

 

۲- پرداخت در محل تحویل

برای آرامش خاطر بیشتر مشتریان بی کی کالا امکان پرداخت در محل تحویل را فراهم آورده است و مشتریان می توانند به وسیله وجه نقد و یا کارت بانکی در هنگام تحویل کالا اقدام به پرداخت هزینه ی محصول نمایند. در حال حاضر استفاده از این شیوه پرداخت تنها برای مشتریانی که در تهران سکونت دارند امکان پذیر است و امید است در آینده ای نه چندان دور امکان پرداخت در محل برای مشتریانی که در شهرهای دیگر نیز فراهم آید.

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع روند پردازش و آماده سازی سفارش، پرداخت خود را تا حد امکان به صورت اینترنتی (پرداخت از طریق درگاه بانکی) انجام دهند.

 

۳- پرداخت از طریق کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی یا پرداخت در محل را ندارند می توانند مبلغ کالا را از به شماره کارت های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند.

در حال حاضر مشتریانی که آدرس دریافت محصولشان در شهرهایی غیر از تهران است، تنها از این طریق می توانند اقدام به پرداخت هزینه محصول مورد نظر خود نمایند.

برای کارت به کارت نمودن مبلغ تنها کافیست تا مشتری به دستگاه خود پرداز مراجعه نماید و مبلغ را به شماره کارت قید شده در این بخش واریز نماید و سپس پرداخت خود را به بی کی کالا اعلام نماید.

شماره حساب: ۵۰۲۲۲۹۱۰۰۱۵۵۰۰۸۴ بانک پاسارگاد به نام هانیه گودرزی