” فراتر از یک فروشگاه اینترنتی”

بازرگانی کوهستانی فعالیت خود را از دهه پنجاه با توزیع لوازم ورزشی به صورت خرده فروشی آغاز نمود و سپس با گسترش شعب فروشگاه خود توانست در بازار لوازم ورزشی به عنوان یکی از مجموعه های شناخته شده نقش پر رنگی ایفا نماید.

فعالیت این مجموعه در دهه هشتاد شکل جدیدی به خود گرفت و توانست با به کارگیری نیروهای جوان و با استعداد در زمینه نیازسنجی و تامین کالاهای ورزشی با سرعت بیشتری پیش رود و در کنار فروش فیزیکی خود اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم ورزشی کشور را راه اندازی نماید.

با آغاز دهه نود، گروه بازرگانی کوهستان به صورت جدی وارد عرصه تولید لوازم و کفش های ورزشی شد و توانست با راه اندازی کارخانه ایران کفش به جمع تولید کنندگان مطرح داخلی لوازم و کفش ورزشی بپیوندد و در مدت کوتاهی سهم قابل توجهی از تامین کالاهای ورزشی تهران و شهرستان ها را از آن خود نماید.

متاسفانه، در حال حاضر بسیاری از کالاهای ورزشی مورد نیاز ورزشکاران عزیز کشورمان از خارج کشور تامین می شوند و چاره ای جز واردات برخی اقلام ورزشی به منظور تامین نیاز ورزشکاران وجود ندارد. با این حال، مجموعه ی بازرگانی کوهستان با به کار گیری نیروی ماهر ایرانی، تکنولوژی های پیشرفته و شیوه های مدیریتی نوین قدم به عرصه تولید کالای با کیفیت ایرانی گذاشته است و می کوشد تمامی توان خود را به منظور احقاق اهداف عالی اقتصاد مقاومتی به کار می گیرد.

امید است تا با همت و تلاش سایر تولید کنندگان، کالاهای با کیفیت ایرانی روز به روز سهم بیشتری از بازار را نصیب خود کرده و بیش از پیش مورد استقبال ورزشکاران قرار گیرند.

 

 “ویژگی مثبت تامین کالا به شیوه بی کی کالا چیست؟”

 

 “چشم انداز”