بی کی کالا سعی می نماید در کوتاه ترین زمان ممکن کالای ورزشی تهیه شده را به دست مشتریان برساند و همواره در تلاش است تا به منظور رفاه حال مشتریان این مدت زمان را به حداقل کاهش دهد.

در حال حاضر فروشگاه بی کی کالا چهار روش ارسال و تحویل کالا را برای مشتریان فراهم نموده است.

 

۱- تحویل اکسپرس

شیوه تحویل اکسپرس به این صورت است که مشتری بر اساس زمانبندی که در هنگام ثبت سفارش و خرید انتخاب می نماید، محصول را در آدرس ارائه شده تحویل می گیرد.

در حال حاضر این شیوه تحویل کالا تنها در داخل شهر تهران میسر می باشد و بی کی کالا می کوشد تا در آینده ای نزدیک این شیوه تحویل را در شهرهای دیگر نیز میسر سازد.

در خصوص این تحویل رعایت موارد زیر می بایست مورد توجه مشتریان محترم قرار گیرند:

– در بازه زمانی ذکر شده مشتری در آدرس ارائه شده حضور داشته باشد تا محصول را از پیک دریافت نماید و یا در صورت عدم حضور حدالامکان خرید خود را به اطلاع اطرافیان برساند تا کالا را دریافت نمایند.

– در صورت منصرف شدن از خرید و یا تغییر آدرس دریافت مراتب را هرچه سریع تر به تیم پشتیبانی بی کی کالا اعلام کنند.

– در صورت انتخاب شیوه پرداخت در محل، در زمان تحویل کالا توسط پست، کارت بانکی و یا وجه نقدی به میزان هزینه کالای سفارش داده شده در اختیار داشته باشد.

 

۲- پست پیشتاز

بی کی کالا از پست پیشتاز برای ارسال کالاها به مناطقی غیر از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران استفاده می نماید. در این شیوه ارسال کالا ممکن است بنا به فاصله منطقه مقصد اعلام شده توسط مشتری، مرسوله در بازه زمانی ۲۴ تا ۷۴ ساعت کاری تحویل مشتری داده شوند.

پس از پردازش کالاهایی که از این طریق برای مشتریان عزیز ارسال می شوند، کد پیگیری مرسوله به شماره مشتریان ارسال می گردد و آن ها می توانند از طریق نشانی زیر مرسوله خود را از طریق اداره پست پیگیری نمایند.

http://itemtracking.post.ir

 

۳- تیپاکس

بی کی کالا با توجه به درخواست مشتری در شهرهایی که تیپاکس سرویس دهی می نماید، امکان انتخاب این سرویس را فراهم می نماید. قبل از انتخاب این روش حتما از سرویس دهی تیپاکس در شهر خود اطمینان کسب نمایید. پس از پردازش و ارسال کالا کد رهگیری و بارنامه برای مشتری ارسال خواهد شد و مشتریان عزیز می توانند جهت پیگیری احتمالی از طریق دفاتر شرکت تیپاکس در شهر خود کسب اطلاع نمایند. بازه زمانی تحویل توسط تیپاکس ۲۴ تا ۴۸ ساعت می باشد. مشتریان عزیز برای بررسی سرویس دهی تیپاکس در شهر خود می توانند نشانی زیر را بررسی نمایند.

https://goo.gl/a1sArd

 

۴- باربری

انتخاب این روش صرفا ویژه مشتریانی است که بصورت عمده اقدام به خرید از بی کی کالا نموده و حجم محصول ارسالیشان زیاد است، ارسال از طریق پست مقرون بصرفه نمی باشد لذا با انتخاب این روش و انتخاب باربری فعال در شهر خریدار، امکان ارسال از طریق باربری مد نظر میسر می باشد. در این روش هزینه جابجایی بین شهری بر عهده مشتری می باشد لذا این روش برای آن دسته از مشتریانی که بصورت خرده اقدام به خرید می نمایند توصیه نمی شود. به منظور انتخاب این روش می بایست پیش از خرید با کارشناسان بی کی کالا هماهنگی های لازم صورت گیرد.